Waarschuwing: oplichters actief! Oplichters bellen u zomaar op en zeggen dat ze bij DNB werken. Zij zeggen bijvoorbeeld dat er iets mis is met uw bankrekening en vragen uw pincode. Ga hier nooit op in. Lees meer

Controleer zelf uw organisatiegegevens in DLT

Nieuwsbericht toezicht

Gepubliceerd: 19 april 2021

Een man aan het werk in een koffiezaak

De meeste ondernemingen doen het al: zij passen hun organisatiegegevens zelf aan in het Digitaal Loket Toezicht (DLT). Controleer DLT regelmatig en houd uw gegevens up-to-date.

U kunt bijvoorbeeld ook de contactgegevens van de compliance officer en de vaste contactpersoon van uw onderneming aanpassen, zodat DNB altijd de juiste personen kan benaderen. Sommige gegevens kunt u zelf niet wijzigen, die geeft u door via de Feedbackknop in het DLT organisatiegegevens, zodat DNB die gegevens voor u kan aanpassen.

Ook het indienen van de jaarrekening dient vanaf heden te geschieden via het DLT. Ook andere documenten van uw organisatie kunt u indienen via het DLT wanneer uw onderneming daarvan een nieuwe versie heeft opgesteld.