Waarschuwing: oplichters actief! Oplichters bellen, e-mailen of appen uit naam van DNB. Ook zien we online video's of afbeeldingen – bijvoorbeeld van onze huidige of vorige president - die echt lijken, maar dat absoluut niet zijn. Trap hier niet in! DNB vraagt je nooit om geld of vertrouwelijke gegevens. Lees meer

Klaas Knot te gast in de podcast Food for Thought

DNB in de media

Op 4 oktober was Klaas Knot te gast in de podcast Food for Thought van studenten van de Tilburg University. Het gesprek ging over Knots studentenleven in Groningen, over zijn werk bij DNB en in de bestuursraad van de ECB, over prijsstabiliteit, de digitale euro, duurzaamheid en over economische groei.

Het interview is hier terug te luisteren: Food for Thought - President of De Nederlandsche Bank - Klaas Knot by Food for Thought - The Podcast (spotify.com)

Gepubliceerd: 16 november 2023

Podcast Food for Thought

Klaas Knot met de interviewers Tom Pellicaan (links) en Edgar Stuiver.

Ontdek gerelateerde artikelen