Waarschuwing: oplichters actief! Oplichters bellen, e-mailen of appen uit naam van DNB. Ook zien we online video's of afbeeldingen – bijvoorbeeld van onze huidige of vorige president - die echt lijken, maar dat absoluut niet zijn. Trap hier niet in! DNB vraagt je nooit om geld of vertrouwelijke gegevens. Lees meer

Mirjam van Praag herbenoemd als commissaris bij DNB

Persbericht

Rectificatie: Prof. Dr. Mirjam van Praag is per 1 oktober 2024 herbenoemd tot lid van de raad van commissarissen van DNB. Op voordracht van de RvC heeft minister van Financiën Eelco Heinen als aandeelhouder hiertoe besloten.

Gepubliceerd: 04 oktober 2024

Mirjam van Praag

Voorzitter RvC Martin van Rijn: ‘Ik ben verheugd dat Mirjam van Praag als zeer deskundig en ervaren voorzitter van de toezichtcommissie is herbenoemd. We zien er naar uit de goede samenwerking voort te zetten’. 

*In het eerder gepubliceerde persbericht stond dat Van Praag registeraccountant is, dit is onjuist.

Meer informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Corina Ruhe, 06-554 183 51.

Ontdek gerelateerde artikelen