Consultatie wijziging Regeling staten financiële ondernemingen Wft 2011

Consultatie Toezicht

DNB consulteert de voorgenomen wijzigingen aan de Regeling staten financiële ondernemingen Wft 2011. DNB actualiseert de Regeling door vervallen of gewijzigde staten uit de Regeling te verwijderen. Daarnaast vereenvoudigt DNB de Regeling door staten die volgen uit rechtstreeks werkende Europese regelgeving en waarvoor DNB geen aanvullende nationale uitvoeringsmaatregelen hoeft op te nemen, te verwijderen uit de Regeling.

Gepubliceerd: 30 juli 2025

Bekijk eerdere versies in het archief

Consultatie Toezicht Open

Dit is een open Consultatie Toezicht. U kunt reageren tot en met 07 oktober 2025.

Reageren?

U kunt reageren tot en met 7 oktober 2025. Reacties op de consultatie kunt u indienen via onderstaand consultatieformulier. Als u ons toestemming geeft, zullen wij uw reactie onder vermelding van uw naam en/of functie publiceren. Zonder deze toestemming publiceren we alleen de inhoud van uw reactie en, waar van toepassing, de naam van de organisatie, dus zonder vermelding van uw naam en/of functie. Intrekking van uw toestemming kunt u ook aan consultatie@dnb.nl mailen en doet niet af aan de rechtmatigheid van de publicatie van uw naam en/of functie tot aan die intrekking. 

Ook voor overige vragen kunt u terecht bij consultatie@dnb.nl.

Meer informatie over verwerking van persoonsgegevens door DNB en uw rechten onder AVG vindt u in de privacy note. 

Vaststelling en publicatie beleidsuiting

Na ontvangst, weging en verwerking van de consultatiereacties zal DNB een besluit nemen over de vaststelling en publicatie van een definitieve versie van de geconsulteerde logfile. DNB communiceert over de uitkomsten van de consultatie op dnb.nl, waaronder een feedbackstatement waarin DNB (geaggregeerd) ingaat op de ingediende reacties. Ook publiceert DNB in beginsel de inhoud van de binnengekomen consultatiereacties op de website van DNB, waar van toepassing inclusief naam van de organisatie. Indien indieners expliciet toestemming hebben verleend, zal DNB de consultatiereacties publiceren inclusief de naam en/of functie van de indiener