Waarschuwing: oplichters actief! Oplichters bellen of e-mailen u en doen alsof ze van De Nederlandsche Bank zijn. Ga hier niet op in! Wij bellen of e-mailen u nooit. En wij vragen u nooit om gegevens of om geld over te maken. Lees meer

Aanvullende datakwaliteitscontroles met ingang van referentieperiode juni 2022

De aanvullende datakwaliteitscontroles met betrekking tot referentieperiode juni 2022 (uitgevoerd vanaf 1 juli 2022) zijn vanaf vandaag terug te vinden onder ‘Gebruikersdocumentatie’. In dit document vindt u een extra tabblad met een overzicht van de aanvullende controles die we in XBRL uitvoeren. De technische specificaties hierover vindt u onder gebruiksdocumentatie.
Per entrypoint waarvoor aanvullende controles zijn gedefinieerd is er één XBRL-Formula linkbase bestand. Uit de bestandsnaam is af te leiden bij welk entrypoint het bestand hoort.
Voor meer informatie hierover verwijzen wij u naar het separaat bericht op DLR.

Zoals gebruikelijk betreft deze publicatie uitsluitend de datakwaliteitscontroles die geldig zijn voor de genoemde referentieperiode