Ten behoeve van de informatie verstrekking aan DNB met betrekking tot de notificatieprocedure is een Q&A opgesteld. Nadat DNB met de instelling gecommuniceerd heeft, dat de notificatie is verzonden aan de host-toezichthouder, kan een betaalinstelling beginnen met het aanbieden van diensten in de ontvangende lidstaat. De betaalinstelling hoeft dus niet te wachten totdat de notificatieprocedure is afgerond door middel van de inschrijving in de registers.
DNB kan te allen tijde een betaalinstelling verzoeken om nadere gegevens en/of een toelichting op de verstrekte gegevens te verstrekken.
Notificatieverzoeken en specifieke vragen met betrekking tot notificaties kunt u mailen naar infobetaalinstelling@dnb.nl.